"Papa Jazz"
/

Restoranas - klubas

 

Apie mus

„Papa Jazz“, tai – estetika ir kokybe pasižymintis restoranas. Šis modernus restoranas supranta, jog produkto pateikimas yra itin svarbu. Detalumas ir kokybė – „Papa Jazz" pagrindiniai akcentai.


Mūsų virtuvė pasižymi originalumu, nestandartiniais ruošimo, bei pateikimo būdais. Naudojame moderniausią techniką, todėl vis dažniau į kasdieninę ruošą įtraukiame molekulinę virtuvę, kuri tapusi populiari vakarų pasaulyje. Nuo mažų gurmaniškų užkandėlių iki prabangių mūsų klasikinės, bei viduržemio jūros virtuvės patiekalų. Išradingo kolektyvo dėka prisideriname prie kliento noru, pageidavimų, bei biudžeto. Nenaudojame jokių skonio stipriklių, paruoštų prieskonių mišinių, gaminame tik iš šviežių produktų, pagardiname natūraliais prieskoniais ir žolelėmis.


Bendradarbiaujame su įvairiais tiekėjais, todėl galime pasiūlyti įvairių rūšių vyno, šampano, konjako, brendžio ir kitų gėrimų, pagal kliento pageidavimus. Gėrimus tinkančius prie išsirinkto maisto asortimento padės išsirinkti mūsų someljė.


Didelė, erdvi restorano salė idealiai tinka pobūviams, baltos interjero detalės ir didžiulis langas sukuria šviesos ir erdvės efektą.

Prabangiomis staltiesėmis dengti staliukai, dekoruoti gėlių kompozicijomis ir kėdės, su pastelinės spalvos užvalkalais, sukuria jaukią ir šventišką nuotaiką. Masyvūs krištolo sietynai, tviskančios taurės ir blizgūs stalo įrankiai suteikia patalpai solidumo ir prabangos.

Scena programai, koncertinė garso įranga, gera garso kokybė, projektorius, kondicionavimas.

Erdvė šokiams, romantiškas arba klubinis apšvietimas.

Puiki lokalizacija Savanorių pr., nemokama stovėjimo aikštele.

Visą tai yra mūsų restorano privalumai.

 


Komanda

Mūsų komanda stipriai dirba, kad suteiktu nepriekaištingą aptarnavimą, patiektų ant stalo išskirtinį bei atidžiai atrinktą maisto asortimentą. Mūsų restoranas skirtas žmonėms turintiems išlavintą skonį žmonėms,  ieškantiems naujovių ir tiems, kurie gyvena aktyvų gyvenimą. Mūsų restorano filosofija remiasi nuolatiniu atsinaujinimu ir kūrybiškumu. Siekiame, kad už sumokėtus pinigus svečiai gautų puikų produktą.